ZADZWOŃ +48 665 556 534
WESPRZYJ NAS

Co znajdziemy w eko-mieście Golden Mean?

Golden Mean Village to miejsce łączące zalety miasta i wsi, z mocnymi elementami wielofunkcyjnego ośrodka terapeutyczno-rozwojowego. Będzie to miejsce powrotu do zdrowia i równowagi dla tych, którzy zechcą zwyczajnie odpocząć przez kilka dni. To również centrum rozwoju i głębokiej regeneracji dla osób zajechanych w korporacyjnym wyścigu szczurów. Ci którzy dojrzeli do gruntownych zmian w swoim życiu otrzymają maksymalne wsparcie i pomoc oraz przestrzeń do stworzenia dla siebie czegoś nowego. Dla tych którzy zechcą zostać tutaj na stałe będzie to miejsce komfortowego życia, pracy oraz realizacji swoich pasji.

Nasz projekt przewiduje mocne wspieranie tych, którzy znaleźli się w bardzo trudnych życiowo sytuacjach i nie potrafią sami się z nich wydostać. To kompleksowa pomoc terapeutyczna, prawna, finansowa, medyczna. Jako fundacja przyjęliśmy założenie, że największa wartość jaką możemy dać ludzkości, to stworzenie przestrzeni w której będzie można pomagać bardzo wielu osobom przez maksymalnie długi czas. Zmiana sposobu funkcjonowania i myślenia, mądrze wykorzystany dorobek ludzkości z eliminacją tego co destrukcyjne i zwyczajnie głupie.

Co będzie wybudowane w technologiach budownictwa ekologicznego?
– Domy mieszkalne
– Sale szkoleniowo-warsztatowe
– Gabinety terapeutyczne
– Szkoła (prawdopodobnie Waldorfska)
– Przedszkole (prawdopodobnie Montessori)
– Duże szklarnie ekologiczne
– Przetwórnie ekologicznej żywności
– Piekarnie, serowarnie, wytwórnie octów, olejów itd.
– Farmy zwierząt dających wełnę (lam, owiec)
– Domy pracy twórczej
– Miejsce modlitwy, kontemplacji, medytacji (nie związane z konkretną religią)
– Centra relaksacji i spa, baseny, korty, centra sportowe
– Kinoteatr
– Miejsca spotkań, imprez, koncertów, wystaw

Poza budynkami oczywiście ogrom terenów zielonych, parki, sady, lasy, pola uprawne itd.

To eko-miasto ma być prototypem do podobnych przedsięwzięć na całym świecie. Pragniemy pokazać światu, że to jest możliwe, aby ludzie na masową skalę zaczęli żyć mądrzej, nie niszcząc siebie i naszej pięknej Ziemi. To jest zwyczajnie dobre i dlatego musi się udać!

Nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie stawiać te pierwsze kroki, organizować biuro fundacji, tworzyć dokumentację, bardziej szczegółowe projekty architektoniczne, plany marketingowe. Dlatego każde, nawet najmniejsze wsparcie jest teraz tak ważne. Prosimy, pomóżcie nam zbudować mądrzejszą przyszłość.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ

Otrzymuj najnowsze informacje

Subskrybuj

* oznacza pole obowiązkowe