ZADZWOŃ +48 665 556 534
WESPRZYJ NAS

Dlaczego powstała Fundacja Golden Mean?

DLACZEGO POWSTAŁA FUNDACJA

Dlaczego powstała Fundacja Golden Mean?

Każdego dnia jesteśmy bombardowani setkami informacji o zmianach, jakie następują w otaczającej nas rzeczywistości. Świat staje się coraz mniej przewidywalnym i stabilnym miejscem. Nasza cywilizacja wydaje się pogrążać w chaosie oraz podążać drogą destrukcji siebie i środowiska naturalnego. Głęboko wierzymy, że możemy to zmienić. Możemy żyć mądrzej, bardziej świadomie, czerpiąc z doświadczeń przeszłości i troszcząc się o przyszłość swoją i ekosystemu. Troska o siebie i Ziemię, to dbanie o swoje zdrowie oraz życie w poszanowaniu natury i innych ludzi. Mądre życie to umiejętność odnajdowania złotego środka pomiędzy rozwojem ludzkości a zachowaniem piękna i bioróżnorodności naszej planety. Mądrość to zapobieganie kłopotom, zanim się pojawią.

 

Właśnie dlatego, w marcu 2020 roku podpisaliśmy akt założycielski Fundacji Golden Mean i rozpoczęliśmy realizację ogromnego eko-projektu. Jego głównym zadaniem jest stworzenie dla Ciebie warunków do bezpiecznego, wolnego i suwerennego życia w harmonii z naturą.

W jaki sposób działamy?

W jaki sposób działamy - profesjonalizm

Profesjonalnie

Na co dzień zajmujemy się realizacją dużych projektów. Na swoim koncie mamy tworzenie i wieloletnie zarządzanie prężnie rozwijającymi się przedsiębiorstwami, działającymi w branżach technologicznych, usługowych, gastronomicznych, naturoterapeutycznych i rozwojowych. W 2019 roku oddaliśmy do użytkowania nowoczesne Centrum Rozwoju z restauracją, salą konferencyjną oraz salami szkoleniowymi, warsztatowymi i gabinetami terapeutycznymi. Tam właśnie znajduje się siedziba Fundacji.
W jaki sposób działamy - z sercem

Z sercem i pasją

Działania na rzecz Fundacji nie traktujemy jak pracę, lecz realizację osobistych misji życiowych. Niejednokrotnie sami znajdowaliśmy się w trudnych sytuacjach i kwestionowaliśmy przekonania, w których żyje ludzkość. Liczne podróże po świecie pokazały nam jak piękny jest świat i jak bardzo człowiek degraduje środowisko naturalne. Pływaliśmy w oceanach pełnych śmieci i przemierzaliśmy miasta, w których dusiliśmy się od smogu oraz zanieczyszczeń. Widzieliśmy skrajne ubóstwo i ludzi umierających z głodu. Te doświadczenia wstrząsnęły nami i sprawiły, że zapragnęliśmy głębokich zmian w sposobie funkcjonowania ludzkości. Dlatego stanowimy zespół ludzi gotowych poświęcić każdą ilość swojego czasu i energii aby zrealizować to, w co wierzymy.
W jaki sposób działamy - etycznie

Etycznie i z zasadami

Uważamy, że żaden cel nie uświęca środków. Projekt, który chcemy zrealizować, mimo, że jest trudny i wymagający, nie będzie ukończony kosztem czyjejś krzywdy czy niesprawiedliwości. Mamy czyste intencje. Zależy nam, aby to potężne przedsięwzięcie stanowiło przykład projektu, który wykonano z należytą starannością.  Działamy uczciwie i ze szczególną uważnością skierowaną na dobro środowiska naturalnego oraz człowieka który jest jego częścią.

 

NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ

Otrzymuj najnowsze informacje

Subskrybuj

* oznacza pole obowiązkowe