ZADZWOŃ +48 665 556 534
WESPRZYJ NAS

Rozwój świadomości

Rozwój świadomości

Ludzi stać na to by żyć mądrzej i świadomiej, czerpiąc z doświadczeń przeszłości oraz troszcząc się o przyszłość własną i swojej planety. Skierowanie troski na siebie i Ziemię to dbałość o zdrowie, życie w poszanowaniu natury oraz innych ludzi.

Mądre życie to umiejętność znajdowania złotego środka pomiędzy odpoczynkiem a działaniem. Mądrość to zapobieganie kłopotom zanim się pojawią. Dlatego tak ważny jest rozwój i kształcenie się. Człowiek, który więcej widzi i lepiej rozumie siebie oraz otaczający go świat, potrafi racjonalnie wykorzystywać zasoby naturalne, żyć spokojniej, szanując ponadczasowe wartości społeczne. Potrafi się bezkonfliktowo komunikować, a co za tym idzie żyć w pokoju i harmonii.

Projekt Fundacji Golden Mean przewiduje poświęcenie dużej uwagi kwestii edukowania i kształtowania postaw proekologicznych oraz prospołecznych. Według założenia, eko-miasto będą zamieszkiwać ludzie świadomi, nastawieni na samorozwój a także na pokojowe relacje. Społeczność eko-miasta będzie miała doskonałe warunki do nauki konstruktywnego rozwoju i rozwijania  postaw proekologicznych.

NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ

Otrzymuj najnowsze informacje

Subskrybuj

* oznacza pole obowiązkowe